Namai Kontaktai

VIETA

ISTORINIS VARDAS

Apylinkėms Pilaitės vardą davė šioje vietovėje ant piliakalnio stovėjusi ir saugojusi kelią į Vilnių pilis. Pilaitės vardas mikrorajonui buvo patvirtintas dar prieš pradedant pirmųjų daugiaaukščių statybas 9-ojo dešimtmečio pabaigoje. Šiandien Pilaitė – naujausias mikrorajonas Vilniuje, veržliai augantis toliau.

PILAITĖS DVARO SODYBA
5 km

PILAITĖS PILIAKALNIS
5 km

GELUŽĖS EŽERAS
2,5 km

MEDŽIAKALNIO DRAUSTINIS
1
km

ŠVARUS ORAS

Pilaitė – švariausio oro ir didžiausių gamtos plotų gyvenvietė Vilniaus mieste traukia vis daugiau gyventojų. Apylinkę supantys miškai, upė ir ežerai įkvepia naujai dienai, prasmingam ir turiningam laisvalaikiui.

KELIONĖ NAMO

Pilaitės prospektas ir naujai pastatytas Vakarinis aplinkkelis užtikrina mažas automobilių spūstis piko metu ryte ir vakare. Tuo metu kelionė namo nuo miesto centro automobiliu užtruks apie 18 min, o viešuoju transportu iš Pilaitės pasieksite bet kurią miesto vietą – čia kursuoja penki maršrutiniai autobusai (4g, 30, 54, 63, 75).

GEDIMINO PR.
10 km

VAKARINIS APLINKKELIS
6 km

SPORTO KLUBAS
4,5 km

PC „PUPA“
4,5 km

TURININGA DIENA

Grynas oras lengvam prasibėgimui, ežerai, kuriuos galėsite apvažiuoti dviračiu, modernūs sporto klubai – mylintiems judėjimą, o gyvas kultūrinis gyvenimas, kuriamas aktyvios Pilaitės bendruomenės, menininkų iš „beepart“ meno dirbtuvių bei Pilaitę garsinančio kasmetinio šviesų festivalio „Beepositive“ taps pretekstu neužsisėdėti namuose.