Namai Sklypai Kontaktai

PRIVALUMAI

ŽALIOS ALĖJOS

Skoningai ir išskirtinai apželdintos alėjos driekiasi plačiomis Kulmo ir Notangos gatvėmis, Herkaus vardą gavusios alėjos pasitinka gyventojus visus metus žaliuojančiais dekoratyviniais augalais ir įkvepia spalvingai dienai!

MODERNI ARCHITEKTŪRA

„Herkaus alėjos“ pasižymi vientisa modernia architektūra. Namai dekoruojami skirtingų spalvų klinkerio plytomis, yra tvirti ir ekonomiški, stogai – sutapdinti, tad taip maksimaliai išnaudojamas vidaus plotas. Iš pirmo aukšto kambarių galima patekti į vidinį kiemą, kur medinėse terasose jūsų laukia geriausi vakarai.

UŽDARA TERITORIJA

Naujakurių privatumas užtikrinamas kuriant uždarą kvartalo teritoriją, į kurią tiek gyventojai, tiek svečiai pateks tik per pakeliamą užkardą.

BENDRUOMENĖS PARKAS

Gyvenvietės rytinėje dalyje formuojamas 30 arų žemės plotas bendruomenės reikmėms: įrengiamas parkas su suoliukais, vaikų žaidimų aikštelė. Likusi erdvė gali būti išnaudota pagal gyventojų poreikius – įrengta sporto aikštelė ir pan.

KOKYBIŠKO KLINKERIO APDAILA

Namai dekoruojami skirtingų spalvų ir itin aukštos kokybės klinkerio plytelėmis. Klinkeris – tai labai tvirtas, atsparus šalčiui ir rūgštims keramikos gaminys, tad namo fasadas bus ilgaamžis, nereikalaujantis papildomos priežiūros ir estetiškas net po daugelio metų.

STOGINĖS IR SANDĖLIUKAI

Greta kiekvieno namo projektuojamos medinės stoginės ir sandėliukai, savo architektūra derantys prie namo fasado.

PLANAVIMO ĮVAIROVĖ IR KŪRYBOS LAISVĖ

Kiekviename name parengti keli interjero planavimo pavyzdžiai: galimybė projektuoti tiek 4, tiek 6 kambarių namus. Laisvė projektuoti savo būstą – Jūsų rankose! Jaukiems žiemos vakarams – galimybė įsirengti židinį, o esant poreikiui, statytojas gali įrengti namą su pilna apdaila.

KOKYBIŠKOS MEDŽIAGOS

Namai pastatyti iš keraminių blokelių, tad viduje užtikrinamas malonus ir sveikas mikroklimatas; bituminė stogo danga atspari temperatūros pokyčiams ir yra itin hermetiška; o šilumą namie saugos itin kokybiški 6 kamerų 3 stiklų langai.

7 NAMŲ TIPAI

Gyvenvietėje statomi 7 skirtingų tipų namai. Galimi namų plotai nuo 100 m² iki 158 m². Kiekvienam namui priklauso 4 arų žemės sklypas, aptveriamas medine tvora. Sklypo reljefas išlyginamas ir užsodinamas veja.