Namai Sklypai Kontaktai

APIE PROJEKTĄ

Herkaus alėjos – pirma tokio tipo gyvenvietė Vilniuje. Pilaitės rajone, gamtos apsuptyje formuojamas uždaras kvartalas, pasižymintis modernia ir vientisa architektūra. Rami aplinka ir privatumas nenutolus nuo miesto – viskas, ko reikia moderniai šeimai. Gamtos grožiui neabejinga miestiečių bendruomenė čia turės savo parką, pėsčiomis galės pasiekti miškus ir ežerus.

82 individualūs namai išsidėstę tarp dviejų plačių apželdintų alėjų. „Herkaus alėjų“ gyventojai gali įsigyti namą arba tik sklypą, kuriame būsimą namą pasistatys savarankiškai. Teritorija aptverta, įvažiavimas tik per pakeliamą užkardą. 30 arų žemės paliekama bendruomenės poilsiui: įrengiamas parkas, vaikų žaidimų aikštelės.

Kiekvienam namui priklausantis 4 arų žemės sklypas aptveriamas medine tvora. Sklypo reljefas išlyginamas ir apželdinamas veja.

I etapo statybos pabaigtos 2017 metų spalio mėn.

II etapo statybų pabaiga numatoma 2018 metų gruodžio mėn.

BANKŲ PASIŪLYMAI

SEB

SEB banko pasiūlymas

swedbank

Swedbank banko pasiūlymas

luminor

Luminor banko pasiūlymas

Šiam projektui Luminor bankas
neprašo turto vertinimo

PROJEKTO PARTNERIAI

frankonamailogo2

Projekto plėtotojas – Franko namai

Projektą įgyvendina UAB „Franko namai“ – ambicinga ir sėkminga Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros bei statybos įmonė, rinkoje veikianti jau 5 metus. Įmonės vardas asocijuojasi su kokybe ir atsakingu požiūriu į visas savo projektų detales. Tiek ankstesni, tiek paskutiniai įmonės įgyvendinti projektai – „Franko namai“ Santariškėse ir „Gulbinai“ Didžiuosiuose Gulbinuose – pelnė žmonių simpatijas ir palankų vertinimą.

sprik-logo

Projekto architektas – SPRIK

Vilniuje įsikūrusi architektų studija SPRIK projektavo „Herkaus alėjas“. Kompanija sėkmingai plečia savo projektų portfelį ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje – ji tampa vis labiau pastebima dėl savo originalių idėjų užsienio šalių konkursuose.

Ober-Haus logotipas-01

Projekto pardavėjas – OBER-HAUS

UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas kuruoja projekto pardavimo procesą, teikia konsultacijas, atlieka turto vertinimą. „Ober-Haus“ yra stambiausia nekilnojamojo turto bendrovė Lietuvoje ir Baltijos regione teikianti visas nekilnojamojo turto paslaugas: gyvenamojo ir komercinio NT pardavimas ir nuoma, turto ir verslo vertinimas, rinkos tyrimai ir analizė, turto valdymas.